Sensum Mare Algomask

Dermokosmetyki Sensum Mare to coś więcej niż pielęgnacja skóry

Rynek oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji skóry dla kobiet. W obecnych czasach nie wystarczy tylko ładne opakowanie i czcze obietnice. Kosmetyki muszą spełniać swoją rolę, najlepiej jak to możliwe.

Czy pielęgnacja skóry ma sens?

Słońce, mróz, pot, ciepła woda z prysznica, ogrzewanie, spaliny samochodowe – skóra może dużo wytrzymać. Dlatego ważne jest regularne oczyszczanie i pielęgnacja.

Używanie kosmetyków odpowiednich dla typu skóry i jej potrzeb może nie zapewni wiecznej młodości, ale z pewnością opóźni proces starzenia się skóry i dłużej pozwoli cieszyć się promienną, odżywioną i zdrową cerą. Kosmetyki skuteczne w działaniu i bogate w składniki aktywne, a przy tym bezpieczne, to w dzisiejszych czasach jedna z podstawowych potrzeb każdej świadomej kobiety.

Sekret pięknej skóry

Marka Sensum Mare wyszła na wprost oczekiwaniom i stworzyła dermokosmetyki, łączące w swoich składach od 18 do 27 substancji aktywnych.

Produkty Sensum Mare mają bardzo szerokie działanie, znacznie szersze niż tradycyjne kosmetyki. Bogactwo składników aktywnych sprawia, że są skuteczne i szczególnie dobrze tolerowane przez skórę.

Twórcy opracowali gamę produktów, która spełnia wszystkie potrzeby w zakresie pielęgnacji twarzy. W serii kosmetyków występują toniki, serum, kremy, żel do mycia twarzy, peeling, emulsja do demakijażu i maska. Dopełnieniem jest masażer do twarzy, wykonany z kryształu górskiego. Masażer znacznie ułatwia wchłanianie kosmetyków i przenikanie do głębszych warstw skóry składników aktywnych a jednocześnie wygładza i ujędrnienia, poprawia owal twarzy, zmniejsza opuchliznę i redukuje sińce pod oczami oraz oczyszcza skórę z toksyn.

Zdrowa i piękna skóra z dermokosmetykami

Przy pomocy kosmetyków do makijażu, można zatuszować lub ukryć wiele niedoskonałości. Jednak po zmyciu makijażu twarz będzie nadal wyglądała tak jak wcześniej. Dermokosmetyki działają inaczej. Przy ich regularnym używaniu cera jest zdrowsza i intensywnie wypielęgnowana. Kosmetyki Sensum Mare, dzięki bogatym składnikom z mórz i oceanów eliminują oznaki starzenia i odżywiają skórę twarzy.