Jakie kosmetyki warto kupować na zapas?

Sezonowe wyprzedaże kuszą obniżonymi cenami produktów, na które zwykle nie możemy sobie pozwolić. Trzeba jednak pamiętać, by zakupy robić z głową i nie sugerować się niższą ceną, ale przede wszystkim dobrą jakością i składem produktu.

Czego warto szukać?

puder Loreal True MatchPrzede wszystkim kosmetyków, które już zostały przez nas sprawdzone i wiemy, że świetnie współgrają z naszymi wymaganiami. Warto zrobić sobie zapas kosmetyków, których używamy stale, marek do których zawsze wracamy. Podkłady, tusze, kremy oraz tak zwana „kolorówka” sprawdzonych na własnej skórze producentów to dobra inwestycja.

Jeśli chcemy wypróbować coś dla nas nowego, warto poświęcić uwagę produktom o dobrej renomie. Taką właśnie od lat cieszą się kosmetyki L’oreal Paris. Oprócz znanych z dobrej jakości linii przeznaczonej do pielęgnacji i koloryzacji włosów marka ma w swojej ofercie również linię produktów do makijażu.

Najbardziej klasyczne i jednocześnie najbardziej warte wypróbowania są tusze do rzęs i linia podkładów, na czele z Loreal True Match. Szeroka gama dostępnych odcieni pozwoli na dopasowanie produktu w sposób idealny do skóry.

Kupując większe ilości produktów należy wciąż pamiętać o dacie ich przydatności do użycia. Najczęściej jest to 12 miesięcy od otwarcia opakowania.