rozwiane włosy

Wypadanie włosów, swędzenie, łupież – na co jeszcze pomoże seria Dermedic Capilarte?

Nadwrażliwość skóry głowy to problem, który dotyka coraz więcej osób w bardzo różnym wieku. Objawia się to przede wszystkim przesuszeniem, swędzeniem, bolesną wysypką i łupieżem, co w konsekwencji prowadzi do osłabienia włosów oraz ich wypadania. Można temu zaradzić przede wszystkim stosując odpowiednie kosmetyki, np. z serii Dermedic Capilarte.

Seria oparta na naturalnych składnikach

Seria Dermedic Capilarte to kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry głowy oraz włosów. Zawierają one przede wszystkim naturalne i wysokooczyszczone składniki, które nie powodują podrażnień. Jest to na przykład kofeina czy sok z brzozy. Bez obaw więc mogą je stosować osoby, które cierpią na nadwrażliwość skóry głowy, a zwykłe kosmetyki wywołują u nich reakcje alergiczne. W skład serii wchodzą także preparaty o jeszcze bardziej specjalistycznym zastosowaniu, np. do stosowania w przypadku łupieżu oraz w przypadku łysienia okresowego czy przewlekłego, które jest spowodowane bardzo różnymi przyczynami. Preparaty te są przetestowane pod kątem trychologicznym.

Szampon Dermedic Capilarte

Dermedic Capilarte szampon do włosów

Seria przeznaczona do pielęgnacji skóry głowy to przede wszystkim Dermedic Capilarte szampon, który przeznaczony jest do mycia skóry głowy z problemem łupieżu oraz nadwrażliwością wywołaną składnikami zawartymi w kosmetykach do stylizacji, a także czynnikami środowiskowymi. Cierpi na tym również kondycja włosów, dlatego szampony maja za zadanie działać na wielu płaszczyznach, m.in. koić, normalizować, regenerować, wzmacniać i dokładnie oczyszczać.

Przeciw wypadaniu włosów

Osobną kategorię stanowią także preparaty przeciwdziałające wypadaniu włosów. Jest to przede wszystkim Dermedic Capilarte serum, które ma postać wcierki. Jej regularne stosowanie przyczynia się do zahamowania wypadania włosów, a także ich zagęszczenia, wzmocnienia oraz przyspieszenia ich wzrostu. Serum Dermedic Capilarte działa łysienie wywołane bardzo różnymi czynnikami zarówno sezonowe, jak i przewlekłe. Poza tym łagodzi ono także podrażnienia i przywraca naturalną mikroflorę bakteryjną.